Başkan'dan

11.09.2019

Nuhoğlu Vakfı Başkanı: Hayri Nuhoğlu

Nuhoğlu Vakfı’nın değerli üyeleri,

Bundan 21 yıl önce kurulan ve gün geçtikçe büyüyen vakıf çatımız altında birlik beraberlik duygusuyla yeni bir döneme başladık. Vakfımızın geçmiş dönemlerinde gerçekleştirilen tüm değerli çalışmaları aile mirası olarak görüyor; bu mirasın üzerine yenileri eklemek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

İlerleyen dönemde yeni çalışmalarımız hakkındaki gelişmeleri sizlerle dönemsel olarak paylaşacağız ancak, hali hazırda gerçekleştirmek olduğumuz önemli bir projenin müjdesini şimdiden iletmek isterim. Vakfımızın mülkiyetine geçecek olan 4 ayrı parselden oluşan Hayrat Merkez’de bulunan arsamıza vakfımıza değer katacak, gelir oluşturacak yeni projeler gerçekleştireceğiz. Aydınlık yarınlarımızı emanet ettiğimiz gençlerimizin daha iyi eğitim almaları, ihtiyaç sahibi ailelerimizin daha müreffeh yaşamaları için gerçekleştirdiğimiz her çalışma bizi gururlandırıyor, yeni projeler yapmak için bize güç veriyor.

Yönetim ekibimizle birlikte gerçekleştireceğimiz tüm çalışmalarımızda sizlerin desteğini almak bizim için çok önemli. Bugüne kadar gösterdiğiniz desteği bugünden sonra da göstereceğinize yürekten inanıyor, sizler için gerçekleştireceğimiz yeni projelerin müjdesini ilerleyen dönemde sizlerle paylaşacağımızı belirtmek istiyorum.

Saygılarımla.

Hayri Günay NUHOĞLU